Silikon Şerit

Silikon şerit, imalatı yapmakta olan firmamız tarafından çok çeşitlilik gösteren özelliklere sahip olan silikon üretimi gerçekleştirilmektedir. Silikon şerit imalatı ve satışı firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Firmamız silikon şerit  dendiğinde ilk akla gelen yüksek kalitede üretim gerçekleştiren silikon imalathaneleri arasında yerini almaktadır. Kaymaz özelliği bulunan silikon şeritler tekstil sektöründe çokça kullanımı tercih edilen silikon ürünler arasında gelmektedir. Elbiselerin kaymasını önlemek için askılıklarda, halıların kaymadan sabit kalmasının sağlanması için halı altlarında silikon şerit kullanılmaktadır.

Silikon Şerit Silikon Şerit İmalatı Silikon Şerit Çeşitleri

Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan silikon şeritler dış etkenlere karşı oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptirler. Bu özellikleri nedeniyle tanıtım amacıyla kullanılmakta olan ledlerde de silikon şeritlerin kullanımı tercih edilmektedir. Silikon şeritlerin diğer bir kullanım alanı ise uyarı levhalarıdır. Ayrıca suya ve elektriğe dayanıklı bir yapıya sahip olmasından ötürü akvaryum içinde de kullanılır. Kaliteden taviz vermeyen bir anlayış ile faaliyet göstermekte olan firmamız tarafından üretilen silikon ürünlerini ihtiyaç duyduğunuz her alanda rahatlıkla ve güvenle kullanabilir, ürünlerimizi kolaylıkla ve uygun fiyatlara temin edebilirsiniz. Silikon üründe kalite denildiğinde sayılı firmalar arasında yer almanın gururuyla silikon ürünlerimizi müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Silikon Şerit Nedir ?

Silikon şerit, yüksek sıcaklığa dayanıklılıklarından ziyade esneklik, yapışma ve izole edici özellikleri ile dikkat çekmektedir. Bu özellikleri nedeniyle kapı ve pencere, ısıcam, ayna, cam vitrin, mutfak ve banyo fayanslarından ve daha pek çok alanda kullanılmaktadırlar. Ayrıca sıvı ve gaz izolasyonu yaparak geçişlerini engellediği için conta olarak kullanımı da yaygındır. Silikon çok toksik olmadığı için insan sağlığına zararlı değildir bu sebeple günlük yaşamda pek çok yerde kullanılmaktadır. Günlük kullanımda klozet, küvet, duşa kabinden süs eşyasına kadar geniş kullanım alanına sahiptir. Ayrıca diğer canlıların sağlığına da zarar vermediği için akvaryumlarda da kullanılmaktadırlar.

Önder Silikon olarak üretimde katkı maddesi kullanmayarak hijyenik ve sağlıklı silikon şeritler imal ediyoruz. Üretimde yapışkanlık özelliğini arttırmaya yoğunlaşarak güvenilir ürünler imal ediyoruz. Profesyonel ekibimiz ve deneyimli ustalarımız ile sizlere kaliteli hizmet ve ürünler sunuyoruz. Birinci önceliği kaliteli üretim olan firmamız tarafından imalatı gerçekleştirilmekte olan silikon çeşitleri arasında yer alan silikon şerit ürünlerimizi dilediğiniz an kolaylıkla ve bütçenizi zorlamayan fiyatlara rahatlıkla temin edebilirsiniz.

Silikon ürünler ev ve iş yerinde kullanımı son derece pratik ve güvenli ürünlerdir. Yüksek ve düşük sıcaklık farklarına son derece dayanıklı yapıda olan silikon şeritleri kullanmaya ihtiyaç duyduğunuz pek çok ev ve ya iş gerecinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Önemli bir element bileşiminden oluşan, sahip olduğu özelliği bakımından büyük bir işleve sahip bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz için en kaliteli imalatı ile hizmet vermekteyiz.

Çeşitleri Nelerdir ?

Silikon şerit çeşitleri ev ve ofislerde kapı ve pencerelerinizde kullanılabilmektedir. Böylece yalıtımlar daha kuvvetli bir şekilde sağlanmaktadır. Birçok alanda hem hijyen bakımından hem de sağlık bakımında sıkça tercih edilen bu ürünler kullanım kolaylığı ile de tercih sıralarının üstünde yer almaktadır. Yapıştırma amaçlı olarak da kullanılabildiği bilinmektedir ama en çok cam ve cam ürünlerinde kullanıldığı da bilgiler arasında mevcuttur.

Özellikle akvaryum meraklılarının sıkça tercih ettiği silikon şeritler balıkların sağlığını tehdit etmediği gibi sızdırmazlık özelliği ile de çok kullanışlı bir malzemedir. Görüntü açısından rahatsız edici hiç bir yanı olmadığı gibi saydam yapısı ile varlığını bile hissedemeyebilirsiniz. Sağlık, görüntü ve kullanış kolaylığı açısından da her kesimin tercih önceliğindedir.

Tıkla Ara