Silikon şeritler günlük hayatta kullandığımız birçok materyalin içerisinde etkin olarak kullanılır. Birçokları tarafından kimi zaman ısı yalıtımı kimi zaman sıvı geçirgenliğini engellemesi nedeni ile ev, ofis gibi alanlarda kullanılmaktadır. 2021 silikon şerit fiyatları ise şeridin boyutuna, nasıl üretildiğine ve ham maddesine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

silikon şerit fiyatları

Silikon şerit kullanımı hem yaşam alanları için hem de inşaatlar için etkin olarak tercih edilmektedir. Alanlarda ısıyı korumak ve sıvı akışını önlemek için, yapıştırma işlemlerinde, kapı profillerinde ve benzeri birçok alanda etkin olarak tercih edilmektedir.

Silikon Şeritler Hangi Alanlarda Kullanılır?

Silikon şerit kullanımı birçok alanda tercih edilmektedir. Alanlarda silikon şeritlerin güvenli ve sağlıklı ortamlar oluşturmak için kullanıldığı da bilinmektedir. Peki silikon şeritler hangi alanlarda kullanılır?

2021 silikon şerit fiyatları inşaat sektöründe kullanılan malzemelerden tutun da yaşam alanlarında kapı aralarındaki dolguları doldurmak için dahi araştırılmaktadır. Bu tarz çok fonksiyonlu malzemeler ile birçok alanda uzun süreli etkin faaliyet gösterecek ürünler elde edebilirsiniz. Silikon şeritlerin en çok kullanıldığı alanlar ise aşağıdaki gibidir;

  • Dolgu izolasyonu,
  • Yapıştırma,
  • Isıcam ve cam vitrin montajı,
  • Ayna yapıştırma,
  • Fayans aralarında,
  • Kapı profillerinde,
  • Metal profiller arasında su sızdırmazlık işlevi amacı ile,
  • Bağlantı dolgularında,
  • Aydınlatma amacı ile arka planda sıkça kullanılmaktadır.

Önder silikon kurumsal silikon üretim firmamız tarafından üretilen her bir silikon ürün üstün kalite ve performans amacı ile üretilir. Böylece satın aldığınız ürünlerimiz ile daha sağlıklı ve uzun ömürlü yapılara sahip olabilirsiniz.

2021 silikon şerit fiyatları silikon şeritlerin niteliklerine göre değişiklik göstermektedir. Tercih edilen silikon şeridin ham maddesi, nasıl üretildiği ve boyuna göre fiyatta farklılıklar meydana gelebilir. Tercih edilen silikon şerit boyu uzadıkça fiyat da artış görülmektedir. Ancak metre hesabı ile satılan silikon şeritlerde bütçe dostu fiyat politikası ile hizmet verilmektedir.

Çeşitli silikon ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak 2021 silikon şerit fiyatları avantajlı seçeneklerden yararlanmak için doğrudan kurumsal firmamızı arayabilir ya da resmi web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Uzun ömürlü ve dayanıklı ürünlere bütçe dostu fiyatlar ile ulaşmanın avantajlarını yaşayın.

Call Now ButtonTıkla Ara