Silikon Lama

Silikon Lama, Gün geçtikçe teknolojik gelişmeler ile birlikte gelişen yaşam standardımız ve sürekli olarak daha hassas hale gelen tüketici taleplerinin nedeni ile silikonlar günümüzde endüstriyel alanda vazgeçilmez hammadde kaynağı haline gelmiştir. Silikonlar şaşırtıcı düzeyde çok yönlüdür, çünkü çekirdek moleküler yapısına farklı molekül ve bileşkenlerin eklenmesi neticesinde niteliklerini geliştirmek ya da modifiye etmek mümkün olmaktadır.

 

Silikon Lama Silikon Lama İmalatı Silikon Lama Çeşitleri

 

Silikon lama genel olarak yüksek ısı olan bütün yerlerde çok önemli rol oynayan conta vazifesini karşılamak için kullanılan etkili bir silikon çeşididir. Silikon lama çeşitlerini kullanım alanına ve kullanım yerinin büyüklüğüne göre dilediğiniz bir şekilde (üçgen, kare, dikdörtgen vb.) ve istediğiniz ebatlarda size özel olarak imal edilebilmektedir. Silikon profesyonel ya da amatör kullanıcılar için çok iyi olan bir dolgu ve sızdırmazlık malzemesi olarak bilinen ve lama üretimi için çok uygun olan bir maddedir. Elastikiyetini daima koruyabilen bu malzeme yüksek ısıya da dayanıklıdır. Firma olarak silikon lama imalatı işlemlerinde de bu silikon maddesinin en güncel olan versiyonunu bulup müşteri ile buluşturmaktayız.

 

Silikon Lama Nedir ?

Silikon lama, düz, üçgen, kare gibi çeşitli şekillerde, uzun, kısa, büyük, küçük istenilen ebatlarda olabilmektedir. Firmamız kullanacağınız alan göre uygun boyutlarda ve şekillerde silikon lamayı isteğiniz doğrultusunda hazırlayabilmektedir.

Silikonları her yerde bulmak mümkündür: ev işlerinde, tekstillerde, yiyecek ya da içeceklerde, otomotivde, elektrikli aletlerde ve de elektronik ekipmanlarda, kozmetiklerde ve sağlık ürünlerinde. Bunun nedeni, sahip oldukları olağanüstü özellikleri sayesinde günlük hayatımızda olan sayısız uygulamalar için kullanıma elverişli olmalarıdır. Bu ürün silikon lama imalatı olarak firmamız tarafından üretilmekte ve satış işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Uzman ekibimiz sizin ile temas kurmaya, sizi ya da ekibinizi dinlemeye, işinizde olan ihtiyaçlarınızı tespit etmeye sizi en kısa sürede hedeflediğiniz bir takım sonuçlara ulaştıracak çözümleri sunmaya hazır bulunmaktadır. Spesifik ihtiyaçlarınızı dikkate alan esnek bir takım çözümler ve seçenekler üretebiliriz.

Silikon lama, genellikle conta görevinde kullanılsa da sahip olduğu özellikler sayesinde pek çok alanda kullanılmaktadır. Bu özelliklerden dikkat çekeni 900 dereceye varan yüksek sıcaklıklara dayanıklı olmasıdır. Bu sebeple buhar makinelerinde, kazan kapaklarında ve sanayi, endüstri ve kimya alanında pek çok amaçla kullanılmaktadır. Silikon lama, esnekliği, yüksek dayanıklılığı ve hem ısının hem sıvının absorbsiyonunu ve izolasyonunu sağlaması açısından da önemlidir.

Silikon Lama Çeşitleri

Silikon lama çeşitleri silikon sünger lama olarak bizlere anlatılan, karşımıza çıkarılan pek çok çalışma, ürün hizmeti ve yenilikler için bireysel tüketimleri kolaylıkla ortaya çıkarabilirsiniz. Fırsatlarınız ve yenilikçi tüketimleriniz için karşımıza çıkarılan en güncel ayrıntılar adına daha fazla zaman kaybetmeyin. Çünkü hemen hemen her türlü çözümü bu kapsam ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsatlar, çözümler ve dahası için vakit kaybetmeyin. Sizlere dair sunulan her türlü çözüm ve yenilik için silikon lama modelleri sunuluyor. Bu ürünler, genelde sünger olarak adlandırılır. Daha çok sanayi kullanımlarında bizlere sunulan bu ürünler, yüksek sıcaklığa dayanıklıdır ve özelliklerine göre lama olarak adlandırılır.

Call Now ButtonTıkla Ara