Silikon Boru 

Silikon boru, maddesi günlük hayatta sık sık kullanılan bir ürün çeşidi olurken endüstriyel alanda da çok yoğun gereksinim duyulan bir ham madde olmaktadır. Silikon conta, şerit ya da silikon boru imalatı ile büyük çaplı bazı işletmeler için üretim malzemesi tedariki tarafımızca sağlanmaktadır. Mutfak malzemelerinden inşaata kadar, kimya ya da elektrik gibi daha pek çok sektörlerde ihtiyaç duyulan bu ürünler, kazan kapaklarının sızdırmazlığını sağlamakta ya da yüksek ısı gerektiren üretim aşamalarını desteklemektedir.

 

Silikon Boru Silikon Boru Silikon Boru İmalatı

 

İlaç ya da medikal alanda da çok yoğun tercih edilen bu maddenin silikon boru imalatı aşaması ise enjeksiyon kalıplama teknikleri ile özenle yapılmaktadır. Tek kullanımlık olan silikon borular imal edilir iken kullanılan elektrikli döküm makinesi ve dozaj düzenekleri hijyen standartları göz önünde bulundurulup kullanılmaktadır. Temiz odaya bağlı olan bir makine, özel muhafazalı bir konveyör bandı, üretilen bu parçaların doğrudan temiz odaya taşınmasını sağlar ve kalan işlemler hijyenik bir odada gerçekleştirilmektedir.

Silikon Boru İmalatı

Her bir sektöre uygun ebat, şekil ya da renklerde silikon boru imalatı yapıyoruz. Kullanım alanlarınıza uygun şekilde talep ettiğiniz bu ürünleri beklentilerinizi karşılayacak bir şekilde hazırlar iken yüksek kalitede olmasına da yoğun bir dikkat gösteriyoruz. Özellikle de sağlık sektörü için çok büyük bir öneme sahip olan bu ürünlerin nitelikleri özenli bir şekilde takip edilmekte ve de uygun olmayan bazı çeşitler elenmektedir.

 

Medikal sektörde hastaların çeşitli bir takım rahatsızlıkları için destek ürün olarak da kullanılan ürünlerin çok yüksek bir dayanıklılığa sahip, yüksek kaliteli ürünler olması gerektiğini hiç bir zaman unutmuyoruz. Silikon ürün tedarikini çok uygun fiyatlara yapabilmeniz için silikon boru imalatı sonrası siparişleri büyük bir dikkat ile ele alan ekibimiz ile çalışmanız birçok avantaj sağlar.

Call Now ButtonTıkla Ara